Geleceğinizin yatırımı için Son Evler Son fırsatlar!!!
% 30 Peşinat ve 72 ay vade ile Narlı Bahçe’de 2+1 evler 9.500.000 TL den, 3+1 evler 11.000.000 TL’den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor.

Sadece Ev Değil, Daha Fazlası

Hayallerinizi gerçek kılacak ayrıntılar, konfor ve şıklık yeni hayatınıza başlayacağınız Narlı Bahçe Evleri’nde sizleri bekliyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle fonksiyonel alanlara sahip, ferah ve kullanışları alanlar yüksek kalite malzemelerle hayata geçiriliyor. Yemyeşil bahçeler, neşeyle koşturan çocuklar, keyifle dinleneceğiniz geniş teras balkonlar ve çok daha fazlası var.

Yükselen Değer Çekmeköy

Narlı Bahçe Evleri Çekmeköy Ümraniye’nin en çok değer kazanan, en prestijli bölgesinde, Şile otoyolu ve Hamza Yerlikaya Bulvarına cepheli, dilerseniz araçla, dilerseniz metroyla ulaşımı kolay bir bölgede, işinize ve hayata yakın.

Kaliteli Yaşamak

Hem doğayla iç içe, hem şehrin kalbinde bir yaşam.

Çekmeköy, Ümraniye’nin en çok değer kazanan, en prestijli bölgesi. Anadolu Yakası'nda hem doğanın içinde hem de merkeze yakın olma fırsatı tanıyan tek lokasyon. Narlıbahçe Evleri, Şile otoyolu ve Hamza Yerlikaya Bulvarına cepheli konumu ile Çekmeköy merkeze en yakın proje olma özelliğini taşıyor.
Bu bölgede bu kalitede başka proje yok.

Konfordan ödün vermeden huzurun ve doğanın egemenliğinde bir yaşam alanı.

Narlıbahçe Evleri, daha fazla daire için değil, daha kaliteli yaşam için tasarlanmış bir projedir. Ferah odalar, özel misafir süiti, çocuklar için oyun alanı, bir dairede ailenin her bireyinin ihtiyacını karşılayacak bir çok alan yaratılmıştır. Her ihtiyaca yönelik büyük alanlar tüm hayallerinizi içine alacak kadar geniş. Hayalinizdeki yaşam alanını inşa ettik

Narlıbahçe Evleri'nde evlerin büyük bir kısmı bahçelerle ve teraslarla kucaklaşıyor. Az katlı evlerde, kapılarınız bahçeye, terasa ve balkonlara açılsın istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

MİMARİ TASARIM

Proje Görselleri

1. Aşama

Proje Planı

Tamamlandı

2. Aşama

Ön Hazırlık

Tamamlandı

3. Aşama

İnşaat

Yaşam başladı.

4. Aşama

Teslimat

2020

BİR EVİN İÇİNDE
ONLARCA MUTLULUK

AİLENİN HER BİREYİNİ AYRI AYRI MEMNUN ETMEK
-EVET MÜMKÜN!

Evlerimiz;

Hayallerinizi gerçek kılacak ayrıntılar, konfor ve şıklık yeni hayatınıza başlayacağınız Narlı Bahçe Evleri’nde sizleri bekliyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle fonksiyonel alanlara sahip, ferah ve kullanışları alanlar yüksek kalite malzemelerle hayata geçirildi.

  • Geniş Balkon ve Teraslar
  • Ebeveyn Banyolu Evler
  • Çamaşır odaları
  • Özel otopark ve depolama alanı
  • Yerden ısıtmaya sistemine sahip evler
Kat Planları İçin Tıklayın!

SOSYAL DONATILAR

HEM GENİŞ KULLANIM ALANLARI, HEM SİTE HAYATI
-EVET MÜMKÜN!

Spor ve Sağlık Hayatınızın Her Alanında

Sabahları kendinize biraz zaman ayırıp güne enerji dolu bir başlangıç yaparken, dilediğiniz her saat çok amaçlı sahanızda, bisiklet ve koşu parkurunda sevdiklerinizle sağlık dolu günler geçirebilirsiniz.

  • Kapalı yüzme havuzu
  • Spor kulübü
  • Çok amaçlı spor sahaası
  • Bisiklet ve koşu parkurları

MİMARİ VE AİLE YAŞAMI

DOĞALLIK VE MODERNLİK BİR ARADA
-EVET MÜMKÜN!

Kalabalıklardan uzakta, Dostluklar ve komşuluk çok yakında

Sadece 342 mutlu ailenin sahip olabileceği benzersiz özellikler Narlı Bahçe Evleri’nde. Yatay mimarinin en güzel örnekleri bulacağınız yeni evinizde, az katlı binalar, teras balkonlar, trafiğe kapalı alanlar ve hayatınıza birbirinden güzel anılar bırakacak fonksiyonel mekanlarla dolu.

Aile yaşamının ön planda tutulduğu mimarimizde 3+1 evlere ağırlık vererek, geniş ailelere geniş geniş yeşil alanlar, mutluluklar hazırladık.

LOKASYON

HEM DOĞAYLA İÇ İÇE HEM ŞEHRİN İÇİNDE BİR YAŞAM
-EVET MÜMKÜN!

Yepyeni Bir Hayata Başlamak, Çok Yakında…

Narlı Bahçe Evleri Çekmeköy Ümraniye’nin en çok değer kazanan, en prestijli bölgesinde, Şile otoyolu ve Hamza Yerlikaya Bulvarına cepheli, dilerseniz araçla, dilerseniz metroyla ulaşımı kolay bir bölgede, işinize ve hayata yakın.

EYG GYO KALİTESİ

EYG GYO KALİTESİ İLE BUTİK PROJE ANLAYIŞI

EYG GYO bugüne kadar özel ve butik projeler yaparak ilerledi. Sizler için bir hayal kurar, hayata geçirir, sahiplerine teslim eder ve sonra sizler için yeni hayaller kurmaya başlar.
• 2014’da Evvel İstanbul’u hayal ettik, 2017’de teslim ettik
• 2015’de Adım İstanbul’u hayal ettik, 2018’de teslim ettik.
• En son Narlı Bahçe Evleri’ni hayal ettik, 2023 yılında da projemizin teslimlerini tamamladık.
www.eyggyo.com.tr

EYG GYO MARKALARI

Günümüzde konut satın almak ciddi bir iştir ve uzmanlık gerektirir. Türkiye’nin Konut Uzmanı EYG çatısı altında faaliyet gösteren markamız evdekifirsat.com, en doğru yatırım için sizlere İstanbul’un konut haritasını sunuyor. evdekifirsat.com üzerinden kazançlı ve potansiyeli yüksek yatırımlar için araştırmalarınızı daha hızlı yapabilirsiniz. Evdekifirsat.com araştırma ekibimiz sizler için sürekli olarak projeler incelemekte ve platformumuzda sizlerle buluşturmak için çalışmaktadır.

Evvelden özendiğimiz, yarınlar için özlediğimiz bir hayat EVvel İstanbul’da yükseliyor. Çocuk oyun alanlarından mahallelinin kaynaştığı çardaklar, semt pazarları, mahalle kahveleri ve piknik alanları gibi evvel zamanlardan gönlümüze yerleşen mahalle kültürü, balkonlu, bahçeli, teraslı ev seçenekleri ve geleceğin konforuyla EVvel İstanbul’da yeniden hayat buluyor. Çünkü dünden sevgiyle hatırladıklarımız, yarına da kalmalı.

Yeni bir kente ve güzel bir geleceğe ilk adım EYG’nin yeni projesi Adım İstanbul’da atılıyor. Yeni yatırımlar ve dev projelerle büyüyen İstanbul’un yeni kent merkezlerinden biri olmaya hazırlanan Başakşehir’in kalbinde yer alan Adım İstanbul, 3. Köprü ve 3. Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyol Projesi gibi büyük ölçekli projelerin kesişme noktasında yer alıyor. Yaşamı doğaya yaklaştırırken bir yandan da şehir yaşamına iki adım uzaklıkta konumlanan Adım İstanbul, geniş ulaşım seçenekleri, eğitim, sağlık ve sosyal olanaklarıyla yaşam kalitenizi birkaç adım ileriye taşıyacak.

Çekmeköy Ümraniye'nin en prestijli, en butik projesi Narlı Bahçe Evleri çok yakında sizinle buluşuyor. Narlı Bahçe Evleri projesi EYG GYO tarafından İstanbul Ümraniye'de 19.000 m2 arsa alanı üzerinde 5 blok olarak hayata geçti.

Bize Ulaşın.

Sizi Arayalım!

Projemiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Narlı Bahçe Satış & İletişim Ekibi

+90 507 540 40 08
+90 216 527 19 00

İletişim ve Bilgi Formu

Projemiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız formumuzu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

** Görseller konsept tasarımdır

İLETİŞİM FORMU